Роздільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

   





Графік проведення онлайн-навчання

 

Графік онлайн-навчання для учнів старшої школи

ПІ учня

Клас

Предмет

Дата / день

Час навчання

Вчитель

1.Марін   Микола

2.Міхов Володимир

3.Жураковська Даря

5-Б

 

українська мова

23.01-25.01

14.45-15.00

Гордієнко О.І.

українська літ-ра

24.01-25.01

15.15.-15.30

Базько Д.М.

математика

23.01

15.15-15.45

Шовкалюк О.М.

24.01

15.30-16.00

25.01

15.30-16.00

26.01

14.00-14.30

природознавство

23.01

25.01

16.00-16.15

Михайлюк В.П.

англійська мова

23.01

16.15-16.30

Шамсан Т.М.

25.01

16.10-16.30

26.01

14.30-14.50

російська мова, література

24.01

16.00-16.15

Платонова Л.В.

26.01

15.00-15.15

історія

23.01

16.30-16.45

Сікачина Є.В.

1.Тищенко Дарина

2.Ткаченко Серафім

6-А

зарубіжна літ-ра

вт, чт

19.00-19.30

Клюєва О.Є.

російська мова

пн, вт

19.00-19.30

математика

пн

12.00-12.30

Шовкалюк О.М.

чт

16.00-16.30

укр. мова

ср

16.00-16.30

Базько Д.М.

укр. літ-ра

пн

15.00-15.30

англ. мова

вт, пт

18.30-19.00

Моцна О.Х.

географія

ср

15.00-15.30

Михайлюк В.П.

 

 

 

Графік онлайн-навчання для учнів

 початкової школи

ПІ учня

Клас

Час навчання

Вчитель

Дудкевич Евеліна

1-А

18.20-18.40

Болгаріна О.А.

Кедюлич Антон

1-А

18.00-18.20

Болгаріна О.А.

Довганюк Данило

1-Б

16.30-17.00

Осадчук О.О.

Разінкова Софія

1-Б

17.00-17.30

Осадчук О.О.

Кормич Вероніка

1-В

15.00 – 15.20

Данильчук Л.О.

Корлат Олександр

1-В

15.20 – 15.40

Данильчук Л.О.

Михник Ілля

1-В

15.40 – 16.00

Данильчук Л.О.

Кирилова Олександра

1-В

16.00 – 16.20

Данильчук Л.О.

Чупрін Іван

1-В

16.20 – 16.40

Данильчук Л.О.

Мель Кіріл

2-Б

18.00-18.30

Бурлаченко І.М.

Капшук Катерина

2-Б

18.30-19.00

Бурлаченко І.М.

Чуйкін Ілля

2-Б

19.00-19.30

Бурлаченко І.М.

Фостик Юлія

2-Б

19.30-20.00

Бурлаченко І.М.

Долинський Олександр

3-А

18.00-19.00

Каплуненко В.М.

Чигирик Максим

3-А

17.00-18.00

Каплуненко В.М.

Шкуратова Даря

3-Б

15.30-17.00

Мараховська М.В.

Тищенко Маріса

3-В

18.00-18.30

Гонтарюк Л.П.

Тищенко Олексій

3-В

18.30-19.00

Гонтарюк Л.П.

Кормич Юлія

3-В

19.00-19.30

Гонтарюк Л.П.